GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Parti porslin 10926387

nr 1092 6387

Parti porslin

10 delar, Kina

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 februari 2017
kl 19:07:17

27/2 13:15:15 1      100 kr
27/2 19:02:17 2      Vinnande bud